Forum HeaveN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeaveN

Türkiye'nin En Kapsamlı Forumu...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamachi anlatım (RESİMLİ)

YazarMesaj
seytan

Hamachi anlatım (RESİMLİ) Empty
MesajKonu: Hamachi anlatım (RESİMLİ)   Hamachi anlatım (RESİMLİ) Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 8:53 pm

Hamachi nedir?

Bu program sayesinde internet üzerinden arkadaşlarınızla oynamak istediginiz multiplayer oyunlari sanki hepiniz bir internet cafedeymis gibi kolayca oynamanizi saglayan çok kullanışlı ve basit bir program. Bu programla bir grup olusturuyorsunuz (max 16 kisi) o grupta siz yada baska biri oyunu kuruyor ve digerleri oyunlardaki Play on LAN seçenegi ile oyuna katılıyorlar. Ayrica bu program üzerinden mesajlasma ve dosya paylaşımıda yapabilirsiniz. Programı http://www.hamachi.cc/download adresinden yada sayfanın üst tarafındaki linklerden indirebilirsiniz. Programı kurun. Kullanımı basitçe şöyle:

Hamachi anlatım (RESİMLİ) 17gg
Hamachi anlatım (RESİMLİ) 21al
Hamachi anlatım (RESİMLİ) 37ea
bu kadar basit.
seytan

MesajKonu: Geri: Hamachi anlatım (RESİMLİ)   Hamachi anlatım (RESİMLİ) Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 9:16 pm

lütfen sabit!
seytan

MesajKonu: Geri: Hamachi anlatım (RESİMLİ)   Hamachi anlatım (RESİMLİ) Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 9:22 pm

beyler emeğe saygı susmayın yorum yazın:!

Hamachi anlatım (RESİMLİ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-